Jak pomoci

Převodem na transparentní účet

Můžete převést libovolnou sumu na náš transparentní účet 2900459852/2010 vedený u Fio banky a.s. Na požádání vystavíme samozřejmě darovací smlouvu a částku si pak můžete odečíst z daní.

Koupí upomínkových předmětů

V různých městech po celé České republice můžete potkat naše dobrovolníky, kteří nabízejí upomínkové předměty ve prospěch veřejné sbírky, za cenu 30, 50 nebo 100 korun. Budeme rádi pokud si je zakoupíte. Pokud si nejste zcela jisti, že se jedná o našeho dobrovolníka, můžete si toto ověřit na telefoním čísle +420 778 016 002 (předseda Filip Novotný). Každý náš dobrovolník by zároveň měl mít u sebe:

  • Viditelně umístěnou karta se jménem
  • Plnou moc k prodeji upomínkových předmětů (prosíme ověřte si platnost)
  • Kopii osvědčení o veřejné sbírce
  • Zapečetěnou kasičku od sdružení či příslušného úřadu

Pokud by nějaký dobrovolník měl neplatnou plnou moc, či by neměl jiné náležitosti, nejedná se o našeho legálního dobrovolníka - kontaktujte prosím pana předsedu na telefonním čísle +420 778 016 002.

Dobrovolnictvím

Mezi našimi řadami rádi přivítáme dobrovolníky kteří nám pomůžou třeba právě s prodejem upomínkových předmětů, či s pomocí v různých útulcích. V této věci se prosím obracejte na dobrovolnici@stastnetlapky.cz

Jinými službami

Budeme i rádi, pokud nám nabídnete jakékoli jiné služby - např. grafické, tiskařské, telekomunikační či prostory ke konání prodeje upomínkových předmětů.

Podporou chodu sdružení

Samozřejmě jako všechno i chod sdružení něco stojí. Zatím celý chod sdružení financujeme z vlastních finančních prostředků. Pokud byste nám chtěli přispět, můžete přeposlat libovolnou částku na náš provozní účet 2300496342/2010 vedený u Fio banky a.s.

Kancelářskými prostory

Momentálně taktéž sháníme nové kancelářské prostory v Praze. V této věci se prosím obracejte na pana předsedu (fnovotny@stastnetlapky.cz).